Волинська обл., с.Рованці, вул.Світла 1
‎0979850019 0504381102
Пн-Пт 08.00-18.00 Сб 08.00-14.00

Останні новини

Цегла гіперпресована облицювальна

Власники будинків, побудованих із застосуванням такого цегли, в цілому хвалять покупку. Відносно міцності, довговічності і надійності матеріал критики не викликає. Більш того, багато хто скаржиться, що вироби не піддаються ручній обробці. З одного боку, це говорить про якість матеріалу, але з іншого - потрібне використання спеціального обладнання.

Детальніше

Бетонні дашки для паркану

Завершивши будівництво паркану з бетонних декоративних плит, потрібно забезпечити захист опор від опадів. Бетонні дашки на стовпи і огорожі як не можна краще підійдуть для цих цілей. Крім захисної функції вони ще й забезпечать паркану декоративність. Кришки додадуть конструкції завершений вигляд.Для забірних стовпів сьогодні можна підібрати ковпак не тільки з бетону, але і з інших матеріалів. У кожного з них є свої переваги.

Детальніше

Металевий сайдинг під дерево

Сьогодні облицювальні панелі стали відрізнятися різноманітністю забарвлень.Найбільшою популярністю користується на даний момент металевий сайдинг під дерево.Облицювальна панель даного типу має малюнок, що імітує поверхню дерева.Такий сайдинг підходить для оздоблення фасаду дерев'яного будинку. Він дозволяє створити ілюзію будинку, побудованого з колод.Навіть будинок, побудований на основі каркасної конструкції, буде нагадувати дерев'яний зруб.

Детальніше

Використання лицювальної цегли

    Серед звичних засобів для побудови будівель є цегла. Це давно випробуваний та перевірений часом елемент будівництва. Всім відомі два типи цегли. Це силікатна та керамічна. Вони мають ідентичні розміри, форму, проте способи їх виготовлення досить різні. Цегла керамічна реалізується шляхом випалювання глини з деякими домішками, силікатна ж представляє собою певну тверду речовину.

Детальніше