Волинська обл., с.Рованці, вул.Світла 1
‎0979850019 0504381102
Пн-Пт 08.00-18.00 Сб 08.00-14.00

Останні новини

Використання лицювальної цегли

         Серед звичних засобів для побудови будівель є цегла. Це давно випробуваний та перевірений часом елемент будівництва. Всім відомі два типи цегли. Це силікатна та керамічна. Вони мають ідентичні розміри, форму, проте способи їх виготовлення досить різні. Цегла керамічна реалізується шляхом випалювання глини з деякими домішками, силікатна ж представляє собою певну тверду речовину. Це два абсолютні не схожі властивостями матеріали.

         Існує декілька підвидів цегли із кераміки. Сюди відноситься пустотілий, будівельний та лицювальний. Лицювальна цегла поділяється на фігурну, глазуровану, фасадну та фасонну.

         Лицювальну цеглу використовують для лицювання споруд. Вона має бути морозостійка та гарна на вигляд. Переважно цегла лицювальна пустотіла, що надає їй теплових властивостей. Зовні вона має бути точної форми, рівномірного кольору, гладенькою. Лицювання будівлі цеглою, звичайно, дорожче, проте довговічніше, ніж штукатуркою.

Не можна залишити поза увагою фігурну цеглу. Використовуючи її виконують круглі арки чи колони, а також декорують фасади.

         Лицювальна цегла глазурована виготовляється способом нанесення легкоплавкого меленого скляного складу на обпечену глину. Після цього випалюють при нижчій температурі. Результатом такої технологій стає підвищена морозостійкість. З таким видом лицювальної цегли можна працювати як зовні так і всередині.

         Ви можете купити лицювальну цеглу в фірмі Євроблокцентр у Луцьку. Ми покажемо вам різноманіття товарів для вашого дизайнерського задуму!

Всі новини