Волинська обл., с.Рованці, вул.Світла 1
‎0979850019 0504381102
Пн-Пт 08.00-18.00 Сб 08.00-14.00

Останні новини

Виготовлення керамічних блоків

         Сьогодні, в час стрімкого прогресу, не можна дивуватися розвиткові будівельної сфери. На ринку можна побачити велику кількість будівельних матеріалів на будь-який смак та кишеню. Але є деякі важливі моменти при виборі такої продукції. Варто врахувати вартість, екологічність, економію, розхід, термін виконання будівництва. Все це і не тільки залежить від правильного вибору будматеріалів.

         Серед великої кількості будівельної продукції на ринку впевнену позицію лідерства займають керамічні блоки. Для того, щоб и ви змогли оцінити переваги цього продукту, ми поділимось з вами секретами виробництва, а також спробуємо відтворити картину роботи з цим матеріалом.

         Давно всім відомо, що глина володіє дуже багатими властивостями. Так, при запіканні вона стає дуже твердою та міцною. Саме цей складник є основою виготовлення керамічних блоків. Як і в будь-чому якість блока залежить від якості сировини, із якої він складається. До складу керамічного блоку входить глина, пісок, стружка з дерева. Дуже важливо досягнути потрібної консистенції цих матеріалів. Вона впливає на якості, якими буде володіти наш майбутній продукт. Потім всю цю масу розміщують в спеціальних вакуумних пресах. З їх допомогою продукт набуває певної форми. Далі, сформований блок, відправляється в приміщення для сушки, де з нього виходить лишня волога. Наступний крок це запікання при температурі 1000 градусів. На цьому етапі відбувається дуже важливий процес. Вся стружка випалюється і на її місці утворюються пори. Завдяки їм, керамічний блок набуває високих тепло- та звукоізоляційних якостей. Після цього наш виріб потрапляє в руки споживача.

         Кладка керамічних блоків дуже схожа на кладку з цегли. Але вона відбувається набагато швидше за рахунок легкої ваги і великих розмірів. Також витрачається менше розчину. Завдяки свої легкій вазі керамічні блоки зменшують тиск на фундамент. Використовуючи цей вид будматеріалів, ви зменшуєте витрати більш ніж на 40 відсотків. Окрім цієї переваги, такі блоки дають можливість будувати дуже надійні та міцні будівлі.

         Купити керамічні блоки ви можете на фірмі Євроблокцентр. Ми завжди раді надати вам широкий вибір потрібних вам будматеріалів.

Всі новини