Волинська обл., с.Рованці, вул.Світла 1
‎0979850019 0504381102
Пн-Пт 08.00-18.00 Сб 08.00-14.00

Останні новини

Металевий сайдинг під дерево

Сьогодні облицювальні панелі стали відрізнятися різноманітністю забарвлень.Найбільшою популярністю користується на даний момент металевий сайдинг під дерево.Облицювальна панель даного типу має малюнок, що імітує поверхню дерева.Такий сайдинг підходить для оздоблення фасаду дерев'яного будинку. Він дозволяє створити ілюзію будинку, побудованого з колод.Навіть будинок, побудований на основі каркасної конструкції, буде нагадувати дерев'яний зруб.

Металевий сайдинг під дерево виробляється з високоякісного оцинкованого металу, на поверхню якого наноситься міцна полімерна плівка.Вона може бути виконана в будь-якій колірній гаммі, яку замовник може вибрати клієнт із запропонованого каталогу.Найчастіше клієнти вибирають металлосайдінг, що імітує блок-хаус. Така облицювальна панель забарвлюється під дерево за допомогою методу офсетного друку.

Металлосайдінг даного типу може мати різну довжину від 0,5 до 6 метрів. Але краще всього вибирати довжину від 3 до 4 метрів.Повна ширина панелі дорівнює 211 мм, а ширина, яку видно після монтажу, становить 118 мм

За допомогою металевої панелі під дерево можна істотно здешевити оздоблення фасаду.Адже після облицювання будівлі металевими панелями, пофарбованими під дерево, вам не доведеться щоразу оновлювати фасад, підфарбовуючи його лаком, як це було б потрібно при установці облицювання з натуральної деревини.

Переваги металевого сайдинга під дерево:

  • Екологічна безпека. Такий матеріал абсолютно безпечний для здоров'я людини й для навколишнього середовища;
  • Довговічність, надійність і економічність. Фасад, оздоблений металевим сайдингом під деревину, прослужить від 50 до 70 років;
  • Пожежна безпека. Металевий сайдинг з вініловим покриття не горить, на відміну від дерев'яного фасад;
  • Стійкість до корозії та інших агресивних впливів навколишнього середовища;
  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Механічна міцність;
  • Простота монтажу;
  • Низький коефіцієнт термічного розширення;
  • Стійкість до вицвітання.

Металевий сайдинг під дерево, ціна якого цілком демократична, не вимагає посилення фундаменту.Адже такий матеріал легкий, тому несуча навантаження на фундамент залишається незмінною після облицювання фасаду.За фасадом легко доглядати. Його не доведеться постійно оновлювати. Досить буде просто помити його водою, щоб надати йому первісний вигляд.

Металевий сайдинг, що імітує дерев'яну поверхню, спеціально комплектується різноманітними добірними елементами, які дозволяють створити повну ілюзію дерев'яного будинку.Такі деталі можуть мати колір основний облицювання або інший відтінок, який гармонійно з ними поєднуватися.Можна замовити металевий сайдинг під дерево з корабельної дошки, а до нього підібрати відповідні добірні комплектуючі.

Замовити металевий сайдинг можна з різним покриттям.Великою популярністю користується покриття з поліестеру. Воно може бути виконано в різній колірній гаммі.Єдиним недоліком поліестеру, є - його схильність до механічних пошкоджень.Тому монтаж таких панелей потрібно вести в захисній плівці, яка знімається тільки після монтажу.

Чому металевий сайдинг краще вінілового?

Перевагою металевого сайдинга, безумовно, є - міцність. Він добре переносить механічні пошкодження і не пошкодиться навіть при установці в зимовий час.На відміну від металевого, вініловий сайдинг на морозі стає дуже крихким. На ньому можуть з'являтися пошкодження при встановленні в зимовий час.Металлосайдінг практично не розширюється при нагріванні і не деформується. Вініловий сайдинг має коефіцієнт температурного розширення в 10 разів вище, ніж у металу.Його необхідно правильно кріпити на обрешітку, інакше він піде хвилями.При монтажі металлосайдінг не вимагає спеціальних умов, у той час монтаж вінілового сайдинга повинен вестися за суворими правилами.

Цвях у вініловий сайдинг має убиватися в спеціальний отвір на певну відстань.Вибір кольору в металлосайдинге набагато ширше, ніж у вінілового. Можна обробити фасад в різній колірній гаммі.Зовнішній декоративний шар металевого сайдинга володіє високою стійкістю до вицвітання, в той час як в дешевому вініловий сайдинг колірна палітра більш обмежена.Сайдинг з вінілу з більш багатим колірним вибором коштує набагато дорожче, ніж металевий.

Металевий сайдинг із забарвленням під камінь або під дерево економічний, не горючий і простий у догляді. Всі ці переваги відсутні у вінілових аналогів

Всі новини